svētdiena, 2009. gada 10. maijs

Gads ir riņķī!

Gads ir riņķi un varam SIRSNĪGI sveikt savus C KUCĒNUS 1.dzimšanas dienā!
Ceru ka Charlotte, Clooney, Chandler, Cesar, Chestnut, Cooper un Cecilia ir tikuši pie mīļām dzimšanas dienas dāvanām un kārtīgiem gardumiem :)


Pa šo gadu esam sarīkojuši vienu kucēnu tusiņu 4 mēnešu vecumā. Tāpat daži no Jums ir piedalījušies izstādēs un diezgan veiksmīgi. Sisei (Cecilia) un Šoko (Chestnut) pagaidām ir bijusi tikai viena izstāde, bet manuprāt - pietiekami veiksmīga un mēs noteikti priecātos Jūs atkal redzēt izstādēs. Čaklāki šai ziņā ir bijuši Cēzars un Lotte (Charlotte), kuri ir piedalījušies jau vairākās iztādēs un pietiekami lielā konkurencē izcīnījuši katrs pa vienam LV Jun Ch sertifikātam. Turu īkšķus, lai izdotos tik vēl pie diviem šādiem līdz 18 mēnešu vecumam!
Sen nebiju atvērusi šo lapu un tagad palasot kopējo informāciju vien var redzēt, cik daudz izmaiņu notiek viena īsa gada laikā :) Pie mums Teodoros ir notikuši nopietni papildinājumi. Janvārī mēs sagaidījām mūsu jaunāko dēliņu Rūdolfu Miku. Un februārī mūsu suņu dāmām pievienojās melns labradorpuika Odiņš.
Gribu pačukstēt, ka nupat sākam domāt par šīs vasaras kucēniem un iespēju izveidot arī viņiem šādu līdzīgu blogu kā šis. Priecāsimies par Jūsu komentāriem gan šeit, gan mūsu mājas lapā.

Un nobeigumā - gribu izsludināt Teodoru ikgadējo salidojumu.
Laipni gaidīti visu mūsu kucēni (N, K, C & D) ar ģimenēm uz salidojumu Teodoros, šī gada 31.maijā plkst.13

Nav komentāru: